Uzay Teknik San. ve Tic. A.Ş.

Gizlilik Politikası

Uzay Teknik Web Sitesi Gizlilik Politikası

Kişisel bilgilerinizi paylaşmaksızın Web sitemizi (www.uzayteknik.com) dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilirsiniz.

Web sitemizi ziyaretiniz sırasında kişisel bilgileriniz tarafımızdan, sadece sizin bilginiz kapsamında temin edilir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz Uzay Teknik tarafından korunur ve korunmaya devam edecektir. Web sitemizde Uzay Teknik tarafından işletilmeyen diğer Web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu Web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz, o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz.

Diğer web sitelerinin politika ve uygulamalarından Uzay Teknik'in sorumlu olmadığını belirtiriz.

Bu internet sitesinin kullanımı sırasında veya sonrasında oluşabilecek herhangi bir performans arızası, hata, eksiklik, kesinti, kusur, işletme ve/veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü ve/veya hat ve/veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar dâhil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarar ve ziyandan, Uzay Teknik ve/veya çalışanları, bu tür bir zarar ve ziyan olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.

Uzay Teknik, bu İnternet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları, içeriği önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.

Şekerpınar Mh. Anadolu Cd.
No:17 Şekerpınar, Çayırova - Kocaeli
+90 (262) 658 16 16
Pzt - Cmt 08:30 - 18:00
uzayteknik@uzayteknik.com
Pzt - Cmt 08:30 - 18:00
ÜST